x

передзвонити

пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Про нас

ASTON

Фірма Астон створена у 1994 році. Головний напрямок діяльності був і залишається, надання українським споживачам високоякісних галантерейних товарів, провідних виробників Європи. Фірма Астон є офіційним представником в Україні фірм:

- ERNST DOPPLER & Co GmbH (Австрія) - парасольки від дощу: www.dopplerschirme.com Фірма DOPPLER заснована у 1947 році. З перших днів і досі є лідером у розробці та виробництві парасольок від дощу в Європі. До виробничої лінії DOPPLER входять кілька торгових марок: DOPPLER, DERBY, S.Oliver, bugatti, KNIRPS. Всі ці марки є на ринку України. Постійно, на складі, в асортименті понад 100 моделей парасольок. Це і тростини, і складні парасольки; механічні, напівавтоматичні та повні автомати; у два, три, чотири та п'ять додавань. Використання у виробництві передових технологій та матеріалів, таких як - CARBON,CARBONSTEEL,ALU/FIBERGLAS, SATIN, алюміній, тканий поліестер, полегшений поліестер, дозволяє запропонувати високоякісні, довговічні та модні парасольки.

- KELLERMANN & Co. "Drei Schwerter" GmbH (Німеччина) - манікюрні, педикюрні інструменти та набори з них: www.kellermann.de догляду за нігтями та шкірою рук та ніг. Також представлений великий перелік наборів із цих інструментів, у різноманітних комплектаціях та футлярах (натуральна шкіра, замінник шкіри, тканина). У виробництві інструментів використовується сталь, всесвітньо відомий сталеплавильний концерн SOLINGEN, а також інструментальна сталь "DREI SCHWERTER".

- DITTMAR GmbH (Німеччина) - помазки та набори для гоління: www.golddachs.de Товари фірми DITTMAR виготовляються тільки вручну та за індивідуальними замовленнями. У помазках використовується натуральний свинячий та борсучий волосся. Ручки та підставки у наборах виготовляються з таких матеріалів як: натуральний ріг, червоне дерево, каучукове дерево, плексиглас, сталь, марбеліт, пластик. Індивідуальний підхід до замовлення гарантує високу якість та ексклюзивність виготовленої речі. У наборах використовуються верстати MACH 3, FUSION, небезпечні бритви SOLINGEN.

- HANS BAIER (Німеччина) – виробник ексклюзивних пензликів та наборів для гоління: baier-langenfeld.jimdo.com

У помазках використовується натуральне волосся борсука. Ручки та підставки у наборах виготовляються з червоного, оливкового, горіхового дерева, плексигласу, сталь, пластик.

    Сподіваємося, знайомство з продукцією, що пропонує фірма АСТОН, задовольнить Вас і принесе задоволення при щоденному використанні. Зі своїми пропозиціями та зауваженнями, просимо звертатися за телефонами та адресою, вказаною на сторінці інформації. Дякую за увагу..